Avalanche Rush Programına Pangolin’de Katıldı

Avalanche blokchain üzerinde inşa edilen merkeziyetsiz bir borsa olan Pangolin, son zamanların en meşhur stake programı olan Avalanche Rush programına katıldı.

Single-staking özelliği üzerinde çalışan Pangolin ekibi büyük bir çalışma başlatmıştı. Çalışmanın sonuna gelen ekip 8 Eylül 2021 itibarıyla etkin olacak. Bu tarihten itibaren PNG stake edenler teşvik programından AVAX kazanacaklar.

8 Eylül Çarşamba 19:00‘da başlayacak PNG stake etme programı 3 ay devam edecek. 9 Eylül Perşembe 07:00‘da ödüller dağıtılmaya başlanacak. Toplam ödül miktarı 2 milyon dolar değerinde AVAX olacak.

Borsa ayrıca, Starter ile yapılan iş birliği kapsamında kullanıcıların bundan sonraki IDO’lara katılmak için Pangolin’in PNG tokenını kullanma seçeneği de sunacağını belirtiyor.

180 milyon dolarlık DeFi teşvik programı olan Avalanche Rush’ta AaveCurveBENQi, SushiSwap ve YAY GAMES gibi büyük projeler vardı.

Pangolin Nedir?

Pangolin, Avalanche üzerinde geliştirilen, kullanıcılarına hızlı işlem ve düşük maliyet ayrıcalıklarını sunan merkeziyetsiz bir borsadır. Pangolin, AMM (Automated Market Maker) modeli ile çalışan bir DeFi ürünü olarak öne çıkıyor. PNG isimli tokeni ile öne çıkan Pangolin, Ethereum ve Avalanche üzerinde oluşturulan tüm tokenler için alım satım işlemlerine imkan tanıyor.

Pangolin’in partnerleri arasında borç verme protokolü olan BENQI, launchpad platformu Avalaunch, DeFi protokolü Penguin Finance, hiper-deflasyonist para birimi projesi Spore ayrıca portföy yönetimi ve izleme aracı olan Markr.io yer alıyor. Bunların yanında son zamanlarda, önde gelen bir DeFi platformu olan TrustSwap, borç verme platformu olan xDollar, kaldıraçlı yield-farming protokolü Eleven Finance, stablecoin protokolü Frax Finance, ParaSwap ve bir launchpad platformu olan Starter gibi firmalarla da iş birliği yapmış durumda.

Starter ile yapılan iş birliği kapsamında kullanıcıların bundan sonraki IDO’lara katılmak için Pangolin’in PNG tokenını kullanma seçeneği sunacak.

Pangolin, eylül ayı sonunda 2 veya 4 yeni merkezi borsada listelemenin gerçekleşeceğini belirtiyor. Bunun yanında topluluk oylaması ile onchain oylamalarının işleme alınma süresini yedi günden iki güne düşürüldüğü de belirtiliyor

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.