Binance Smart Chain’in 365 Günlük Hikayesi

DeFi blokckchain’in 2. en büyük firması olan Binance Smart Chain (BSC) sanal bir konferansla 1. yılını kutlamaya hazırlanıyor. 2020 Eylül ayında çıkan BSC, 800’den fazla dApps’ı desteklemesiyle, süper hızlı transferleriyle, ve günlük 13.1 milyon işlemiyle piyasayı kasıp kavuruyor.

Binance smart chain (BSC) 1. yılını kutlamak için 1 Eylül’de sanal bir konferansa ev sahipliği yapıyor. İlk önce sektörün önde gelen DeFi ve blockchain uzmanlarıyla 2 saatlik bir etkinlik yapacak, ardından da ortakları Dvision Network ve SecondLive ile metaverse evreninde bir etkinlik yapacak.

BSC’nin çekirdek üyeleri, ‘Topluluğa Yönelik En Büyük DeFi Blockchain’ini Oluşturma’ hakkında görüşlerini paylaşacak. DeFi kurucuları da ‘İnternetin Değerini Güçlendiren Finansal Altyapılar’ın’ detaylarını paylaşacak. Aynı zamanda konferans DeFi ve Play to Earn (oynarak para kazan)’ın temel özelliklerini vurgulayacak.

DeFi hakkında konuşmak üzere Chainlink, Animoca brands, CREAM Finance, Peckshield, Pancakeswap, MyDeFiPet, CryptoBlades, Yield Guild Games gibi birçok misafir konuşmacılar gelecek. Konferans sırasında ‘Güvenlik ve Risk Kontrolü’ whitepaper’ını yayınlayacak. Binance Smart Chain’in güvenlik ortakları olan Peckshield, Certik ve Immunefi ile beraber güvenlik takımına en çok katkıda bulunan projeleri takdir etmek için BSC Yıllık Ödüllerini sahiplerine verecek. Tüm bunların yanı sıra DeFi’deki riskler hakkında daha fazla bilgi sağlayacak.

Bunlarla beraber katılımcılar BSC ortaklarının sponsorluğuyla 100.000$’lık token’ı topluluk hediyeleri olarak kazanacak. Daha fazla bilgi için makalenin orijinalini buradan okuyabilirsiniz.

Binance Smart Chain Hakkında

Binance Smart Chain, Ethereum Virtual Machine(EVM) uyumlu programlanabilirlik sağlayan bağımsız bir akıllı sözleşme blockchain’idir. Binance Chain ile paralel çalışacak şekilde tasarlanan BSC, uyumlu dApps’leri desteklemek için akıllı sözleşmeler işlevselliği eklerken hızlı ve düşük işlem ücretlerini korur.

  • Proje Ortakları: Peckshield, Immunefi, Certik, Binance, Dvision Network ve SecondLive.
  • Airdrop Sponsorları: Certik, Cocos-BCX, Cryptotycoon, Cryptozoon, Decentral Games, dFuture, DODO, openOcean, Berry Data, Gala Games, Helmet, Juggernaut, LZ Finance, MDEX, Phoenix Finance, Poolz Finance, Rabbit Finance, Rocki, Seascape Network, Topgoal, UniLend Finance ve Yieldwatch.
  • Medya Ortakları: Coindesk Korea, Cointelegraph Brazil, Decrypt, BeInCrypto, Finance Magnates, Altcoin Buzz, Cripto Facil, BSC news ve BSC Times.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.