Binance’in Yeni Listelediği Flow Nedir ?

Flow (FLOW), Flow Token Nedir? Flow Blockchain Nedir?

Kripto Para Borsası Binance’de yeni listelenmesi sonrasında yükseliş yakalayan Flow (FLOW), yeni nesil oyun ve uygulamalarla beraber, onları güçlendiren diijital alt zemini oluşturan merkeziyetsiz ve hızlı bir Blockchain’dir. Flow Token ise Flow Blockchain üzerinde önemli ölçülerde işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ana hizmet token’ıdır. Flow Token ve Flow Blockchain birbirlerine güç verirler. Network üzerinde geliştirilen uygulamalar, NFT’ler ve diğer tüm dijital varlıklar Flow token ile işlem görür. İşlem ücretlerini öderken veya oy kullanırken ya da staking yapılan ağda ödül olarak Flow token kullanılır.

Flow Cadence isimli programlama dilini kullanır. Bu sayede Flow’da akıllı sözleşmelere güncelleme yapmak ve hataları düzeltmek oldukça kolaylaşır. Ayrıca Flow ağına, fiat tabanlı ve algoritmik stablecoinler kolaylıkla entegre edilebilir. Flow’un çalıştığı başlıca şirketler; Samsung, Endeavor, SVAngel, AppWorks, USV, NBA, Ubisoft, Warner Music Group’dur.

FLOW’un Listelendiği Borsalar

Flow, Binance’de ilk olarak 30 Temmuz’da listelendi. Önemli bir yükseliş gösterdikten sonra gelen satışlarla beraber son 24 saat içerisinde %9 oranında düşüş yaşadı. Flow, Binance borsası başta olmak üzere; Huobi, Kraken ve OKEx kripto para borsalarında da listelenmekte. Ek bilgi olarak, Binance’in listelemesinde Flow’un pariteleri; FLOW/BTC, FLOW/BNB, FLOW/BUSD ve FLOW/USDT olarak işleme açıldı.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.