Bitcoin Düşüşüne Rağmen Yükselme Potansiyeline Sahip 8 Coin!

Sorumluluk Reddi: Burada yer alan içerik bilgilendirme amacıyla üretilmiş olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir!

Kripto para borsasında uzun süredir devam eden sabit hareketin ne zaman sonlanacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Şimdilik bu hareketlilikle ilgili net bir bilgi verebilmek pek mümkün görünmüyor. Buna rağmen borsalarda dikkat ederseniz tüm bu düşüşe inat yükselmeye başlayan bazı coinlerin varlığı da göz ön plana çıkıyor. İşte sizin için bu 10 farklı altcoin seçeneğini bir araya topladık.

Gelecek Vaat Eden Bir Proje: USDD

L Bank borsasında listelenecek olan USDD 23 mayıs itibariyle kendini geliştirmeye devam edecek. Aynı zamanda USDD’nin tron stablecoini olduğunu da hatırlatmış olalım. Ayrıca bu coinin bazı yeni ve büyük borsalar için de değerlendirildiğinin de altını çizelim.

coin

Metis – Takipçilerinin Beklentileri Sonuçlanıyor

Hatırlarsanız bir süredir Metis’in sessizliğini koruduğunu ve hayranlarının beklentilerini çok fazla cevaplandırmadığını belirtmiştik. Metis 24 mayıs tarihinde bir soru – cevap etkinliği düzenlemiş ve Metis’in geleceği hakkında farklı konu başlıkları ön plana çıkarılmıştı. Bu sayede ilerleyen dönemler içerisinde Metis’in yükselmeye devam edeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Ageur Bu Haftanın Dikkat Çekenleri Arasında Yer Alıyor

Ageur beklentileri karşılayacak mı? Pek çok konu başlığında ayrıcalıklı bir seçenek olarak ön plana çıkan bu coin yeni konsepti ve online toplantıları ile yol haritasını belirleyecek coinler arasında yer alacak.

XDB Digital Bits

XDB yani dijital bitsler, BitFinex borsasında listelenmeye başlayacak. Bu coini bu listede yazmamızın öncelikli nedeni ise zaman içerisinde yükseliş grafiği çizme olasılığının varlığıdır. Çünkü bu tarz listelere daha önceden dikkat ettiyseniz, yeni coinlerin listelenmesi ile birlikte fiyatları da ciddi anlamda artmaya başlıyor.

Peki KAVA Coin’de İşler Nasıl Gidiyor

Yeni launch festival havasında geçeceğe benziyor. 1.0 Mainnet Lauch düzenleyecek olan KAVA ile birlikte ivmelenmenin yukarı yönlü olması göz önüne alınmakta…

Bir Diğer Ayrıcalıklı Coin: Ufo Gaming

Türk yatırımcıların yabancı olmadığı ve sıklıkla yatırımlarını yönlendirdiği bir seçenek olarak ön plana çıkan Ufo Gaming orta – uzun vadede dünya üzerinde daha çok kişi tarafından tanınacak ve adını duyuracak projeler arasında yer almaktadır.

Theta Network Soru Cevapları Düzenlenecek

Bir diğer farklı konu başlığı ise Theta Network soru cevapları ile ortaya çıkacak. Yatırımcılarının merak ettiği konuları çözüme kavuşturmak için Theta Network soru cevap etkinliği düzenleyerek coinin ivmelenmesi hakkında fikir vermeye hazırlanıyor.

Victoria VR Alfa Lansmanı Başlıyor

Coinler hakkında verdiğimiz son haberde VR dünyasını yakından ilgilendiriyor. Vr lansmanı yapılarak metaverse başta olmak üzere pek çok farklı platformun geleceği ile ilgili yol haritası belirlenecek. Bu sebeple bu tarz yenilikçi projelerle ilgili tüm soru işaretlerinin cevaplarına da ulaşmak mümkün oluyor.

Borsalar Yenilikçi Çalışmalara Destek Veriyor

Artık sadece blok zincir para birimlerinin normal birer çalışmalar, transfer edilip el değiştiren birimler olmasının dışında aktif olarak kullanılan ürünler olması için çalışmalar yapılıyor. Zaman içerisinde farklı ürün ve seçeneklerle ön plana çıkan bu para birimlerinin nasıl bir yol  izleyeceği de zaman içerisinde netlik kazanacağa benziyor.

Listemizdeki Para Birimleri

Bu listede sizin için pek çok coine yer verdik. Bu coinlerin ne kadar yükselecekleri yada hangi noktalardan döneceklerini elbette cevaplamak imkansız ama yine de projeleri bakımından dikkat çeken ve ayrıcalıklı bir seçenek olarak ön plana çıktıklarını da belirtmekte fayda var.

Bu ve bunun gibi konu başlıklarında aklınıza gelen her türlü soru işaretinin cevabını bize sorabilirsiniz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.