BSCPad Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

BSCPad bir diğer adı BSC Launch Pad, Binance Smart Chain üzerinde kurulu olan, girişimcilerin yeni projelerinde çıkardıkları token ya da coinleri ön satışlarla uygun fiyata satışa çıkardıkları ve airdrop dağıtmak için kullandıkları ilk merkeziyetsiz IDO platformudur.

Yeni çıkan Token ve Coinler borsalarda listelenmeden önce daha uygun fiyatlara BSCPad’de halka arz edilir. BSCPad, likiditeyi artırma ve token dağıtma potansiyeli ile kripto para projelerini daha fazla güçlendirmektedir. BSCPad, kripto para projelerinin yaratıcılarına, DeFi lansmanları için token satışlarını hızlı ve giriş engeli düşük bir şekilde yapmalarına olanak sağlıyor.

BSCPad‘in kullanıcılara tanıdığı en önemli ayrıcalık ise, platformda ön satış oluşturan herhangi bir projenin tokenını almak isteyen herkesin yatırımları oranında kazanma şansı el ettiği bir yatırım alanı olmasıdır. Coinlist’deki gibi herhangi bir sıralamaya dahil olmadan projelerden yatırımı oranında herkes kazanç sağlayabilir.

BSCPad’deki IDO’lara katılabilmeniz için öncelikle bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. BSCPad adresine tıkladığınızda ilk sayfada katılım şartları sizi karşılıyor. 6 seviyeli olan katılım şartlarına göre kendinize belirlediğiniz kademede belirtilen hak kadar token ya da coin satın alabiliyorsunuz. Örneğin aşağıdaki fotoğrafta en düşük katılım Bronze aşamasında stake etmeniz gereken miktar 1000 BSCPad Token olarak belirtilmiş, eğer 1000 BSCPad Token stake ederseniz, yeni projelere katılım hakkı kazanıyorsunuz.

bscpad
BSCPad Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır? 3

BSCPad 6 Seviyeli Katılım Şartları Özellikleri

  • Her seviyenin halka arz olunan havuzdan token satın alma fırsatına sahip olacağı garanti edilmiştir. Herhangi bir sıralama ve şans oyunları gibi belirsizlikler yoktur.
  • Seviyelerde ilerledikçe, satın alabileceğiniz token sayısı artacaktır.
  • Seviyeler, tüm BSCPad ekosisteminden faydalanılmak üzere özel tasarlanmıştır.
  • Seviyeler, büyük ve küçük tüm tüccarlar için kapsayıcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Büyük hissedarlar, daha yüksek tahsis fırsatları sağlayan ve tüm hissedarlar için daha az fiyat oynaklığı yaratan üst seviyelere katılmaya teşvik edilir.

Ayrıca BSCPad’deki projelere katılabilmek için MetaMask cüzdanınızın bağlı olması ve aynı zamanda Binance Smart Chain ağının da ayarlı olması gerekmektedir. KYC Bilgilerinizi de onaylattıktan sonra katılım için hiçbir engeliniz kalmıyor. BSCPad Token alım aşaması için ise ana sayfadaki PancakeSwap butonuna tıklayarak, BSCPad Token’larınızı labilirsiniz.

WhiteList’e Katılım!

Whitelist, bir IDO’nun ön satışında olmak ve satın almak isteyenlerin bulunduğu listedir. Eğer BSCPad Token aldıysanız ve katılım şartlarını yerine getirdiyseniz BSCPad’in telegram adresinde ön satış yapılacak olan projeye dair diğer detaylar yayınlanır. Projenin Whitelist’i yayınlanmışsa tıklayarak ulaştığınız formu dikkatlice okumanız ve gereken yerleri doldurmanız gerekmektedir. Kısaca ön bilgi vermemiz gerekirse; BSCPad’leri tutmanız gereken zaman aralıkları ve projenin sosyal medya hesaplarını takip etmeniz gerektiği formda belirtilmiştir.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.