Burger King ve Robinhood Çekilişle ETH,BTC ve DOGE Dağıtacak

Kripto paralı burger mi? Robin hood ve Burger King’den gelen bu çekiliş, bugüne kadarki en büyük kripto promosyonu olabilir.

Hamburgerinizin yanında biraz DOGE ister misin? Fast food devi Burger King türünün en büyük kripto çekilişini yapıyor. 21 Kasım’a kadar mağazalarında veya uygulamasında 5 dolar harcayanlara bir Dogecoin – ya da şanslı bir kaç kişi için bir Bitcoin ya da Ethereum – verecek.

Genç yatırımcılar arasında popüler olan hisse senetleri ve kripto uygulaması Robin hood ödülleri verecek. Girmek isteyenler, Royal Perks olarak bilinen Burger King’in ödül programına katılması ve satın aldıktan sonra aldıkları bir e-posta kodunu kullanması gerekiyor.

Bir Dogecoin kazanmak, Shiba Inu temalı token şu anda yaklaşık 30 sent karşılığında işlem gördüğü için çok dikkat çekici olmayacak. Ancak, kazanma şansı oldukça düşük olsa da, sırasıyla yaklaşık 60.000 $ ve 4.200 $ değerinde bir Bitcoin veya Ethereum kazanmak çok iyi olabilir.

İşte Burger King’in Ödülleri

Burger King, toplamda 20 Bitcoin dağıtıyor ve çekiliş kuralları 100.000’de 1’de bir kazanma şansını belirliyor. Ethereum’da ise, bir tanesini kazanma şansı 10.000’de 1 olacak. Kazanmak için 200 ETH token var. (Bitcoin veya Ethereum kazanmayanlara Dogecoin garantisi veriliyor – 2 milyon adet DOGE mevcuttur).

Bu ilk kripto tabanlı tanıtım değil. Coinbase geçen yaz 1.2 milyon dolarlık Dogecoin çekilişi gerçekleştirmişti. Burger King’in katılımı muhtemelen türünün en büyüğü olacak gibi gözüküyor.

Robin hood Crypto COO’su Christine Brown’a göre, şirket kısmen Burger King ile eşleşti çünkü büyük fast food devinin markası “eğlenceli” ve Robinhood gibi “meme kültürüne eğilimli.”

Brown, Robinhood’un promosyonu, nüfusun daha geniş bir kesiminin kripto ile etkileşime girmesini sağlamak için bir fırsat olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

Kripto para dağıtımı, bir çekiliş olarak sayıldığından şirketler, satın alma işlemi yapmadan girmelerine izin vermekle yükümlüdür. Bu işlem daha önce Coinbase için baş ağrısı yaratan yasaydı. Kriptogiant şu anda satın alma opsiyonunu yeterince açıklayamadığını söyleyenlerden bir dava ile karşı karşıya.

Promosyona hiçbir şey satın almadan girmek isteyenler, Burger King’e eski bir geleneksel posta göndererek bunu yapabilirler. Yarışma, Hawaii, Nevada veya Alaska hariç, ABD’nin herhangi bir yerinde 18 yaşın üzerindeki herkese açıktır.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.