Cem Yılmaz’dan İlk NFT!

Cem Yılmaz‘dan İlk NFT! Cem Yılmaz, NFT pazarına adım attı!

Cem Yılmaz ilk NFT’sini oluşturdu ve en popüler NFT pazarı olan OpenSeade satışa sundu. Cem Yılmaz oluşturduğu ilk NFT’sinin duyurusunu twitter hesabından takipçileriyle paylaştı.

yhujikoolol
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz’ın NFT detaylarında ‘bu bir kız’ yazıyor. Açık artırmanın açılış fiyatı olarak 1 Ethereum (ETH) belirlenmişti ancak açık artırma fiyatı, bu yazının yazıldığı saatlerde (07.10.2021) 03:04’de 3,5 Ethereum’u görmüş durumda.

Cem Yılmaz’ın NFT açık artırma satışının bitiş tarihi NFT detaylarında 14 Ekim 2021 olarak belirtilmiş. İlk Cem Yılmaz NFT’sine kimin sahip olacağı henüz bilinmese de bu haber, kripto varlık piyasasında heyecan verici bir gelişme olarak karşılandı.

Cem Yılmaz bilindiği gibi eski karikatüristlerden, aynı zamanda oyuncu, senarist ve seslendirme sanatçısıdır. Bu ilk NFT’sinden sonra bir karikatür NFT koleksiyonu oluşturur mu bilmiyoruz ancak her türlü koleksiyon değeri olabileceğini şimdiden ön görebiliyoruz. Ayrıca geçmişteki başarılarını göz önüne alırsak, Cem Yılmaz yeni NFT’ler oluşturmak isterse malzeme ve konuda hiç zorluk çekmeyecektir ve her birine sahip olmak isteyen NFT severler olacaktır.

Yazının sonunda ilk NFT fiyatı 5 ETH oldu bile! Oldukça çekişmeli bir açık artırma izleyebiliriz!

Cem Yılmaz’ın diğer NFT’si için de satın alma mücadelesi devam etmekte, yazının yazıldığı saat itibarıyla 2 ETH fiyat teklifi görülüyor.

cemyilmaznft kiz2
Cem Yılmaz'dan İlk NFT! 4

Bu yazı güncellenebilir…

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.