Coinbase Cüzdanı, Tarayıcı Uzantısına NFT Seçeneğini Ekliyor!

NFT furyası büyümeye tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olarak bilinen Coinbase, NFT dünyasına adımını attı. Bu gelişmeyle birlikte Coinbase kullanıcıları yakın zamanda cüzdanlarından NFT koleksiyonlarına erişim sağlayabilecek. Coinbase NFT özelliğiyle kullanıcıların Web 3’teki gezintilerini daha kolay hale getirmeye çalışmaktadır. Ayrıca Coinbase’in yakın gelecekte OpenSea ile rekabet edecek bir NFT pazar yeri çıkarması da bekleniyor.

Coinbase’in salı günü yaptığı açıklamada:

NFT sahipleri yakın zamanda koleksiyonlarını web tarayıcılarında görüntüleyebilecekler. Bu da şirketimizin kullanıcılarına, kripto para dünyasında gezinirken yaşayacağı sorunları azaltacak bir özellik. Popüler rakibimiz MetaMask gibi, Coinbase cüzdanı da kullanıcıların NFT’lere, DeFi uygulamalarına ve gelişmekte olan Web3 dünyasının diğer ögelerine erişimlerine izin verecek şekilde tasarlandı.

Coinbase Kullanıcıları, Chrome Tarayıcı Ayarlarını Güncellemeli!

Coinbase yöneticileri yeni NFT görüntüleme aracının önümüzdeki günlerde cüzdana geleceğini duyurdu. Ayrıca kullanıcıların NFT özelliklerinden faydalanabilmesi için Chrome tarayıcı ayarlarını güncellemeleri önerildi.

Kullanıcıların tokenlarını depolayabilecekleri ve birçok ağları takip etmelerine yardımcı olan Coinbase cüzdan özelliğini de duyurdu.

Yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

Coinbase cüzdanı artık desteklenen tüm ağlardaki token bakiyelerinizi basit ve birleşik görünümde gösterebilecek. Cüzdan, Ethereum ana ağında tutulan varlıklara ek olarak Avalanche, Binance Smart Chain, Fantom, Arbitrum, Optimism, Polygon, ve xdai ağlarını da destekleyecektir.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.