Enno Wallet IDO’su Swop.fi’de Başlatılıyor!

Swop.fi Launchpad, Waves blok zincirinde token çıkaran projelere fon sağlamak için tasarlanmıştır. Enno Wallet tokenleri ($ENNO) USDN karşılığında satılmaktadır ve büyük bir kısmı SWOP stake eden kullanıcılara satılacaktır.

IDO‘lar ilk DEX (Merkeziyetsiz Borsa) teklifleridir. Kripto varlık girişimcilerinin yeni projelerinin token’lerini herhangi bir aracı kuruma gerek kalmadan merkeziyetsiz borsalarda (DEX’lerde) satışa çıkararak fon toplamalarına olanak sağlayan bir yoldur.

Devamı ilginizi çekebilir: IDO Nedir?

Enno Wallet IDO Ne Zaman?

$ENNO Cash tokenlerinin IDO’su yani ilk satış tarihi 28/10/2021 olarak belirlenmiştir ve satış 29/10/2021de sona erecektir.

Her 0,2 $SWOP, 10 USDN + 0,5 USDN Launchpad komisyonu değerinde 1 (bir) bilet satın alma hakkı verir.
Örnek verecek olursak; stake ettiğiniz 10.59 SWOP tokeniniz olduğunu varsayalım,
maksimum bilet alokasyonunuz (tahsis): 52 Bilet (10.59 / 0.2 = 52.95 )
Bu, maksimum 52 bilet satın alabileceğiniz ve IDO sırasında $Enno Cash tokenleri satın almak için 520 + 26 (Launchpad komisyonu) USDN’ye kadar taahhütte bulunabileceğiniz anlamına gelir. Unutmayın: Bu sizin maksimum taahhüt tutarınızdır ve tahsis ettiğiniz maksimum bilet miktarından daha az bilet satın alabilirsiniz.

Enno Wallet DeFi Özellikli Mobil Cüzdan

Enno Wallet, non-custodial özellikli bir mobil kripto para cüzdanı ve merkezi olmayan finansa (DeFi) açılan bir kapıdır. Enno Wallet, blok zincirindeki tüm DeFi platformlarını bir araya toplar ve harika bir kullanıcı arayüzü (UI) ve kullanıcı deneyimi (UX) sunar. Enno Wallet’ı Android ve IOS telefonlarınız için indirebilirsiniz.
Genel anlamda bugüne kadar en az 2 milyon cüzdan, DeFi protokolleriyle etkileşime girdi ve DeFi piyasa değeri nisan 2021 itibarıyla 100 milyar dolara kadar ulaştı. Uzmanlar, sektörde 2024 yılına kadar yıllık ortalama %50 büyüme bekliyor. Ancak, bu hızlı büyümeye rağmen DeFi platformlarının birçoğu mobil uygulama hizmeti sunmuyor ve piyasaya sürülenler de kullanıcı dostu değil. Bu anlamda DeFi sistemleri oldukça karmaşık hale geliyor ve kullanıcılar için giriş engelleri oluşturuyor.


Enno Wallet’ın amacı ise; sezgisel bir kripto para cüzdanı oluşturmak ve kripto para sahiplerinin kripto varlıklarının kazanç potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlamaktır.

Daha iyi bir finansal sistem kuruyoruz ve buna “Ennovation” adını veriyoruz.

Enno Wallet


Bugüne kadar Enno Wallet sistemine üç DeFi platformu entegre edildi ve proje sahipleri, zamanla daha fazla DeFi entegrasyonunu dahil edeceklerini belirttiler.
11/Ekim/2021 itibarıyla 30.000’den fazla aktif Enno Wallet kullanıcısı var ve bu kullanıcılar Enno Wallet üzerinden 42.000.000$’dan fazla varlıkla stake yapıyorlar.

Enno Cash Nedir?

Enno Cash, Enno Wallet’ın yönetişim tokenidir. Aktif Enno Wallet kullanıcıları, etkinliklerinin boyutuna ve diğer kullanıcılar tarafından toplam etkinliklerdeki paylarına göre Enno Cash tokenlerini almaya hak kazanır. Enno Cash tokeni, Enno Wallet kullanıcılarını kripto varlıklarından daha fazlasını elde etmeye teşvik eder.
Enno Cash, Enno Wallet’ın yerel hizmet tokenidir.

Enno Cash tokeninin mevcut ve planlanan kullanım durumları şunları içerir:

  • Sponsorlu Varlıklar: Enno Cash sahipleri, Waves Blockchain’deki işlemleri imzalamak için Enno Cash tokenlerini kullanabilecekler.
  • Stake teşvikleri: Enno Cash sahipleri, günlük Enno Cash ödüllerini almak için Enno Cash tokenlerini stake edebilecekler.
  • Yönetişim: Enno Cash pay sahipleri, gelecekte dağıtılacak ödüllerin ağırlıklarını belirlemek için oy kullanacak. Enno Cash stake edenler, oylama gücü kazanacak ve ürün parametrelerini değiştirmek için yönetişim sürecine katılacak.
  • Enno Wallet kulüp üyelik hakları: Enno Wallet kullanıcıları, faaliyetlerinin boyutuna göre Enno Cash tokenleri alacaklar. Enno Wallet’ın geriye dönük teşviklerinden yararlanacaklar ve Launchpad, Airdrops, Yarışmalar veya etkinliklere katılırken ayrıcalık kazanacaklar. Enno Cash tokeni, Enno Wallet kullanıcılarını kripto varlıklarından daha fazlasını elde etmeye teşvik etmektedir.

Enno Wallet IDO Detayları

Satıştaki IDO Tokenleri: 850.000 $ENNO Cash tokeni
SWOP üyeleri için satış: 800.000 $ENNO Cash (toplam satışa dahil)
İlk promosyon kampanyası: 25.000 $ENNO Cash
İkinci promosyon kampanyası: 25.000 $ENNO Cash
IDO fiyatı: $1 USDN/$ENNO Cash
Artırılması planlanan: 850.000 USDN

IDO Takvim

Bilet Satış açılışları: 28/10/2021, Perşembe, 15:00 CET
Satış kapanışı: 29/10/2021, Cuma, 12:00 CET
$ENNO Cash / USDN havuzu oluşturma etkinliği: 29/10/2021, Cuma, 12:00-12:30 CET
Early-Bird $ENNO Cash kilit açma dönemi: 29/10/2021 Cuma, 12:30-13:00 CET’den başlar.
IDO Yatırımcıları $ENNO Cash token talep dönemi: 29/10/2021 Cuma 13:00-13:30 CET’den başlar
VC, Kurumsal Yatırımcılar ve Stratejik Ortaklar $ENNO Cash token açma dönemi: 29/10/2021 Cuma 13:30-14:00 CET’den başlar.


$ENNO Cash IDO 1 günden daha az sürecek. $Enno Cash/USDN havuzu, satış kapandıktan sonra kullanılabilir olacaktır.

Enno Wallet hakkında diğer detaylar için daha önce yazdığımız makaleye buradan tıklayarak göz atabilirsiniz.

Enno Wallet duyuruları ve diğer detaylar için projenin blog sayfasını takip edebilirsiniz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.