Ertha Metaverse 5.4 Milyon Dolarlık Yatırım Topladı!

Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde çalışan ve önde gelen oyna-kazan projelerinden biri olan Ertha, finansman turunu tamamladığını duyurdu. LD Capital, Polygon Syndicate, OKEx Blockdream Ventures, Shima Capital, GD10, Genblock Capital, Dialectic, Momentum 6, X21, Terranova, AU21 ve Zen gibi büyük yatırımcılardan oluşan gruptan ise toplamda 5.400.000 Dolarlık fon toplamayı başardı. Bu fonla büyük bir çıkış sağlayan proje, blok zinciri oyunlarının en saygın platformlardan olan Seedify, GameFi ve RedKite’de IDO’lar başlattı.

Ertha’nın yatırımcılarından LD Capital’in Ortağı Xi proje hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Xi yaptığı açıklamalarda ise şunları dile getirdi:

Ertha ekibiyle yaptığımız ilk görüşmeden sonra Ertha’ya yatırım yapmaktan çekinmiyoruz. Hem oyun hem de kripto para endüstrilerinde kanıtlanmış performansları bulunmakta.

LD Capital’in Ortağı Xi

Oyna Kazan Projelerine Olan İlgi Artıyor!

Bildiğiniz üzere günümüzde metaverse ve oyna kazan projelerine olan ilgi çığ gibi büyüyor. Oyun severler bu projelerle sadece keyif aldıkları oyunları oynamakla kalmayıp, oyun içerisinde arazi satın alıp ticaret de yapabilmekte. Böylelikle projeler kullanıcılarına pasif gelir elde etmelerine imkan tanıyor. Oyna kazan projesinin önde gelen isimlerinde biri olan Ertha ise NFT arazi satışlarıyla gücüne güç katmakta. Şimdiden arazilerinin yüzde 10’unu satmayı başaran Ertha’nın, aynı zamanda sosyal medya kanallarının da popülaritesi büyük çaplı artmış durumda. Twitter takipçi sayısı 70.000 ulaşan Ertha yatırımlarla birlikte kendini dahada geliştiricek gibi duruyor.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.