Browsing: binance

Coinbase Fonksiyonel Ürün Yönetimi Başkanı Sanchan Saxena 12.10.2021 tarihinde yaptığı açıklamada, NFT platformunda Ethereum tabanlı EFT’ler üretilmesine, sergilenmesine ve satın alma işlemlerinin yapılmasına olanak sağlanacağını dile getirdi.

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamada 23 Aralık’ta Avustralya’da türev ürünlerini kapatacağını bildirdi. Mevcut müşterilerine de vadeli işlemler ve kaldıraçlı işlemlerdeki pozisyonlarını azaltmak ve kapatmak için 90 gün süre verdi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Mali Suçlar Soruşturma Bürosu Savcısı Yücel Ertaş’ın yürüttüğü dava da soruşturma hala devam ediyor. Savcılık yaptığı soruşturma da hem Faruk Fatih Özer’in nerede olduğunu arıyor, hem de Thodex’te para kaybeden mağdurların zarar miktarlarını belirlemeye çalışıyor. Savcılık ayrıca Faruk Fatih Özer’in de aralarında bulunduğu tüm şüphelilerin Binance’e para aktardığını açıkladı.

Binance 07.09.2021 tarihi itibarıyla AVAXC ağı üzerinde yatırma işlemleri başladı. 09.09.2021 tarihi itibarıyla da çekim işlemlerine başlatmayı düşünüyor. Kullanıcıların ağ seçimine dikkat etmelerini hatırlatıyor. Daha önce de Avalanche X-Chain ve BEP-20’de AVAX yatırma işlemlerini de destekleyen Binance yeni bir entegrasyonu tamamlamış oldu.

HSBC’nin Birleşik Krallık’daki kuruluşu HSBC UK, yaptığı açıklamada, HSBC’nin İngiltere müşterilerinin kripto para borsası Binance’e ödeme yapmak için kredi kartı kullanmasını “mümkün olan her yerde” engellediğini söyledi.