Uzun Vadeli Coin Seçerken Proje Aldatmasına Dikkat!

Blok zincir projelerine göz attığımız zaman çoğunlukla hepsinin amaçları ve geleceğe yönelik ciddi çalışmaları olduğunu görüyoruz. Bunların ne yazık ki

Read More

BTC Bozduran Şirketler Bu 5 Alt Coini Aldı!

  Pek çok kişinin merak ettiği para akışı hakkında CoinShares analitik firmasından ilginç bir yorum geldi. Hatırlarsanız son üç haftadır

Read More

Doge Vakfı, Ethereum ile DOGE Stake İçin Çalışma Başlattı!

ternet üzerinde popüler hale gelen köpek temalı bir meme kripto paradır. Aynı zamanda kar amacı güdmeyen bir vakfı bulunmaktadır. Bu vakıf, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile işbirliği yaparak stake mekanizması üzerinde çalışmalar başlattığını geçtiğimiz günlerde tüm kamuoyuna duyurdu

Read More

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson 2022 Planlarını Açıkladı!

Cardano, akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformunu çalıştırmayı amaçlayan bir projedir. Cardano ve IOG’nin geliştirme vakfı kurucusu olan Charles Hoskinson, Cardano ağının 2022’de büyümesine yönelik bazı planlarını Colorado’da bulunun evinden yaptığı Noel Arifesi konuşmasında açıkladı.

Read More

Tezos (XTZ) Token Nedir?

XTZ, yeni dijital varlıkları yayınlamak ve merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmak için kullanılan açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur.

Read More

DASH Coin Nedir?

2014’te Evan Duffield tarafından “Xcoin (XCO)” olarak piyasaya sürüldü. 28 Ocak 2014’te ismi “Darkcoin” olarak değiştirildi ve daha sonra 25 Mart 2015’te “ Dash” olarak değiştirildi.

Read More

KuCoin Nedir?

KuCoin merkezi bir kripto para borsasıdır ve Coinmarketcap’e göre yaklaşık 503 adet işlem yapılabilir kripto para birimine sahiptir. KuCoin borsası, EUR, CZK, NZD, HUF, CAD vb. Fiat para birimlerini desteklemektedir. Şu anda, tüm dünyada 207 ülkede sekiz milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Read More

CELO Nedir?

Mobil kullanıcılara odaklanan kripto paralar için küresel bir ödeme altyapısı görevi gören bir platformdur

Read More

Huobi Token (HT) Nedir?

Borsa 2013 yılında Çin’de kuruldu, ancak daha sonra daha dostça kripto ve finans düzenlemeleri için faaliyetlerini Seyşel Adaları’na taşıdı. Kullanıcıların ticaret ve İlk Para Teklifleri (ICO’lar) yoluyla projelere yatırım yapmalarını sağlayan yeni kripto dünyasına girmek isteyenler arasında popüler bir seçenek haline geldi. Huobi, 2018’de platform içi yönetişimi, ödülleri ve özel etkinlik erişimini kolaylaştıran borsa token’ı piyasaya sürerek Binance’in izlediği yolunu izledi.

Read More

Numbers Protocol (NUM) Nedir?

İnternette çokça aranmaya başlayan “Numbers Protocol (NUM) nedir?” sorusuna yanıt aradık.

Read More