Kripto Borsalarında Kırmızı Yanmaya Devam Ediyor!

Tüm dünyada bitcoin krizi olarak adlandırılan süreç devam ediyor. 2 aylık sürece baktığımız zaman toplam 1 trilyon doların üzerinde kayıp

Read More

Bitcoin’de Düşüş Devam Ediyor! Yükselecek mi? Ne Olacak?

Bitcoin’deki düşüş son yılların en hızlı trendi ile devam ediyor. Öyle ki, hacimsel olarak sabit para birimlerinin dengelenmesi, kırılgan coinlerin

Read More

Elon Musk Yine Ortalığı Karıştıracak! İşte 2023 Tahminleri

Geride bıraktığımız gün Elon Musk ve Cathie Wood, Ark invest kanalında Bitcoin ve kripto para dünyası hakkında yorumlarda bulundu. Zaten

Read More

Goldman Sachs: Bitcoin, Altının Pazar Payını Geçecek!

Çok uluslu bir ABD yatırım bankası Goldman Sachs, yatırımcıların altından ziyade bitcoin kullanımına yöneldiğini düşünüyor. Ayrıca Goldman Sachs’e göre Bitcoin, yatırımcıların kripto paraları benimsemesiyle altın yatırımlarının bir kısmının kripto paralara çekerek 100 bin dolar seviyesine çıkabileceğini de iddia ediyor.

Read More

Kosova’da Kripto Para Madenciliği Yasaklandı!

Kosova hükümeti, üretim kesintileri nedeniyle büyük bir enerji kriziyle baş etmeye çalışıyor. Ülkenin elektrik tüketimini azaltmak için salı günü itibariyle kripto para madenciliğinin yasaklanacağını kamuoyunu duyurdu.

Read More

El Salvador Başkanı 2022 Yılı İçin Tahminlerde Bulundu!

Bitcoin’i yasal ödeme aracı olarak kabul eden tek ülke olan El Salvador ülkesinin başkanı, 2022 yılı için bazı tahminlerde bulundu. El Salvador Başkanı Nayib Bukele tahminlerinde, Bitcoin’in 2022 yılında 2 ülkenin daha yasal para birimi olabileceğini düşünüyor.

Read More

Kolombiyalı Emlak Platformu, Kullanıcılarına Bitcoin İle Mülk Edinme İmkanı Tanıyor!

zanan kripto para popüleritesine, Kolombiyalı emlak platformu da katıldı. La Haus olarak bilinen emlak platformu, kullanıcılarına Bitcoin ile mülk satın almalarına olanak tanıyor.

Read More

Kripto kredi platformu Ledn, 70 milyon Dolarlık yatırım Aldı!

Kripto kredi platformu Ledn, 70 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Ayrıca yeni çıkaracağı İpotek teklifinin de tanıtımını gerçekleştirdi.

Read More

CZ: Her Banka Kripto Para ile İlgilenmeli!

Changpeng Zhao Singapur’da katıldığı televizyon programında blockchain ekosistemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Read More

Apple CEO’su Tim Cook Kripto Para Tuttuğunu Açıkladı

Ayrıca, Apple’ın kripto para alanında herhangi bir varlığı olmadığını açıkladı. Apple’ın portföyüne kripto para ekleyen sayısız şirkete katılma planlarının da olmadığını sözlerine ekledi. Ancak Cook, ”kesinlikle baktığımız başka şeyler var” dedi.

Read More