Yeni Bir Borsa Çöküşü Kapıda | Sizi İlgilendiriyor Olabilir

Gün geçmiyor ki, Bitcoin ve Bitcoin borsaları ile alakalı bir skandal ortaya çıkmasın. Son dönemlerde hatırlarsanız Thodex ile birlikte ortaya

Read More

İsviçre Bankalarından Büyük Kripto Yatırımı

Dünyanın en fazla gizliliğe önem verilen ve en güvenli bankacılık ürünlerinin sunulduğu ülke olan İsviçre bankalarından kripto adımı ardı ardına

Read More

Binance’a Kanada ve Bahreyn’den Onay!

Binance, yeni yıla dünyanın iki farklı ucundan aldığı onaylarla giriyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki bu onaylar Binance kuruluşu için bir ilktir.

Read More

Multichain, Binance Labs ve Diğer Yatırımcılardan 60 Milyon Dolarlık Fon Topladı!

Kurumlar içn kullanılabilir özel Blockchain oluşturulmasına yardımcı olan Cross-chain protokolü olan Multichain; Binance Labs önderliğinde düzenlenen yatırım turunda 60 milyon dolarlık yatırım fonu toplamayı başardı. Bu fonları ise kripto para algoritmalarını araştırmak için kullanacak.

Read More

ETF Nedir?

ETF borsa yatırım fonudur, çünkü hisse senetleri gibi bir borsada işlem görür. Bir ETF’nin hisselerinin fiyatı, hisse senetlerinin piyasada alınıp satılmasıyla işlem günü boyunca değişecektir.

Read More

KuCoin Nedir?

KuCoin merkezi bir kripto para borsasıdır ve Coinmarketcap’e göre yaklaşık 503 adet işlem yapılabilir kripto para birimine sahiptir. KuCoin borsası, EUR, CZK, NZD, HUF, CAD vb. Fiat para birimlerini desteklemektedir. Şu anda, tüm dünyada 207 ülkede sekiz milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Read More

Pangolin Borsası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Pangolin, Avalanche üzerinde çalışan ve tüm Avalanche ve Ethereum tokenlerini destekleyen, topluluk odaklı merkeziyetsiz bir borsadır (DEX’dir).

Read More

CEX ve DEX Nedir?

Günümüzde mevcut iki farklı kripto para borsası bulunmaktadır. Bunlar, merkezi kripto para borsası ve merkezi olmayan kripto para borsasıdır.

Read More

Huobi, 2022 Mart Ayında Singapur’da Hizmetlerini Sonlandırıyor!

Huobi Singapur merkezli tüm kullanıcıların hesaplarını 31 Mart 2022’ye kadar kademeli olarak kapatacak. Sonrasında 31 Mart 2022’de Singapur hesapları tamamen kapatılacak.

Read More

Robinhood Açıkladı: 5 Milyon Müşterimizin Verileri Sızdırıldı!

ABD merkezli finans şirketi Robinhood, 5 milyon müşterisinin e mail bilgilerinin sızdırıldığını ve veri ihlali yaşadığını açıkladı.

Read More