Browsing: Borsa

Cuma günü Çin Halk Bankası’nın kripto para ticaretini durdurmak için yaptığı açıklamalardan kısa süre sonra Huobi’nin açıklaması geldi. Açıklamayla 24 Eylül’den itibaren Çin’de yeni kullanıcı kayıtlarının durdurulduğunu bildirdi. Huobi, mevcut kullanıcıların da hesaplarının 31 Aralık 2021 tarihine kadar kademeli olarak askıya alınacağını bildirdi.

Bu haftanın başlarında FTX Trading Limited, Cebelitarık ve Bahamalar’daki yan kuruluşlar için lisans aldığını açıklamıştı. Bu adımla beraber, Bahamalar Menkul Kıymetler Komisyonu tarafından, dijital varlık işletmesi olarak kayıtlı olduğu FTX Digital Markets adı altında faaliyet gösterecek.

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamada 23 Aralık’ta Avustralya’da türev ürünlerini kapatacağını bildirdi. Mevcut müşterilerine de vadeli işlemler ve kaldıraçlı işlemlerdeki pozisyonlarını azaltmak ve kapatmak için 90 gün süre verdi.

Kripto para borsası Bybit yeni bir etkinlik duyurdu. Kullanıcılar 3 ayrı etkinliğe katılarak toplam 8 milyon BIT kazanma şansını yakalayabilirler!