AVAX ve SHIB Neden Düşüyor? Ethereum’un Etkisi Var mı?

Bazı ekonomi dergileri twitter hesapları üzerinden yaptıkları açıklamada, pazartesi gününü işaret ederek bir sıçrama olabilir mesajı vermişlerdi. Bu sebeple ekonomi

Read More

Estonya’da Kripto Paralara Yasak Yok!

önünde olumlu adımlarıyla adından sıkça bahsettiren Estonya’da, hazırlanan yeni yönetmelik ülkede tartışmalara sebep olmuştu. Kripto paralar konusundaki net duruşunu merakla beklediğimiz Estonya’nın maliye bakanlığından konuyla ilgili resmi açıklama yapıldı.

Read More

DeFi Protokolü Grim Finance Hacklendi!

nance, deFi odaklı bir getiri aracı olup, kullanıcılara karmaşık kasa stratejileri ile tokenlarını stake ettiriren platformdur.

Read More

Enno Wallet IDO’su Swop.fi’de Başlatılıyor!

Swop.fi Launchpad, Waves blok zincirinde token çıkaran projelere fon sağlamak için tasarlanmıştır. Enno Wallet tokenleri ($ENNO) USDN karşılığında satılmaktadır ve büyük bir kısmı SWOP stake eden kullanıcılara satılacaktır.

Read More

Kurumsal Yatırımcıların En Çok İlgi Gösterdiği Kripto Para Varlıkları

Mayıs ayında Tunchman, Financial Times’a verdiği bir demeçte Citi’nin kripto para ticareti, finansman ve saklama hizmetlerini başlatmaya düşündüğünü dile getirmişti.

Read More

Bank of America’dan Ethereum, DeFi, NFT’ler ve Bitcoin ile İlgili Rapor

Bank of America, Blockchain teknolojisini yıllardan sonra en heyecan verici pazar olarak nitelendirdi. Ayrıca kripto para birimlerinden merkezi olmayan uygulamalara (Dapp), gelişmekte olan merkezi olmayan finans alanına (DeFi), sabit paralara (stablecoin) ve hatta değiştirilemez tokenlere (NFT) kadar kripto varlık endüstrisinde popüler olan her konudan oldukça hevesli olarak bahsetti.

Read More

eToro, En İyi DeFi Tokenlerinin Yatırımcı Endeksini Başlattı!

Bir sosyal ticaret ve yatırım platformu olan eToro bugün (23.09.2021), kullanıcılara merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemindeki projeleri keşfetme imkanı sunan yeni DeFi ürünü DeFi CopyPortfolio’nun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. eToro kullanıcıları, artık en büyük DeFi tokenlerini keşfederek yatırım portföylerini çeşitlendirebilirler.

Read More

Polygon, DeFi’yi Nasıl Güçlendirmeye Çalışacak?

Polygon, son zamanlarda DeFi platformlarına yönelik saldırıların artması nedeniyle yeni önlemler almaya karar verdi. Polygon önlem paketi olarak, 2 milyon dolarlık hata ödül programını açıkladı.

Read More

Waggle Network, 3 Milyon Dolarlık Tohum Yatırım Topladı!

IDO sonrası tokenler için likiditenin kilidini açan bir zincirler arası protokol olan Waggle Network, GBV, SVC, Genesis Block Capital, Basics Capital, Bixin Ventures, NGC, AU21, Gate.io labs, MEXC, HG Ventures ve Spark Digital dahil önde gelen birçok yatırımcı tarafından 3 milyon dolarlık bir tohum yatırım (seed round) topladığını duyurdu.

Read More

Vee Finance Havuzlarına Hack Saldırısı!

Avalanche tabanlı DeFi projesi Vee Finance hack saldırısına uğradı. Vee Finance ekibi, kalan fonların güvenliğini sağlamak için platformun akıllı sözleşmelerini ve para yatırma işlemlerini askıya aldı.

Read More