Impossible Finance: OpenSwap DeFi Launchpad için İlk Proje!

OpenSwap Nedir?

OpenSwap platformu, kullanıcıların farklı blok zincirlerinden likidite havuzlarına daha hızlı ve kolay erişmesine olanak sağlayan yeni bir projedir. Haziran 2021’de 7 milyon dolar toplayan merkezi olmayan finans (DeFi) inkübatörü Impossible Finance‘ın finansman turu CMS Holdings ve Alameda Research gibi kurumsal yatırımcılar tarafından yönetildi. Binance Smart Chain’de Mayıs ayında başlatılan protokol, stake etme, token takasları ve likidite havuzlarına erişim için bir ağ oluşturmanın yanı sıra diğer projeler için bir inkübatör olma hedefiyle başladı ve Impossible Finance şimdi OpenSwap’ı DeFi launchpad’inde yer alacak ilk proje olarak destekliyor.

İnkübatör (Incubator) Nedir?

‘ıncubator’ Türkçe’de kuluçka merkezi olarak tanımlanır. Projelerin olgunlaşması ve girişimcilerin network ağlarını genişletebilmesi maksadıyla; workshoplar, eğitimler ve diğer faydalı etkinlikler sağlayan organizasyonlara verilen genel bir isimdir. Girişimcilerden bu organizasyonlar karşılığında yüzde 3 veya 5 gibi küçük hisse payları alırlar ve projelerin yatırım almasına da aracılık ederler. 

Impossible Finance Nedir?

Impossible Finance, birden fazla zincirden oluşan yerel bir DeFi ekosistemidir. Impossible Finance, üst düzey Blockchain projelerini destekler ve proje süreçlerini hızlandırır. Proje kapsamını büyütmeye ve uyarlamaya yardımcı olmak için çoklu zincir desteği sağlar ve yüksek kaliteli denetimlere, teknoloji entegrasyonlarına, ödül programlarına ve yeteneklere yönelik yönlendirmeler yapar. Impossible Finance yatırımcıları, kullanıcıları ve projeleri uyumlu bir şekilde çoklu zincir ekosisteminde bir araya getirir.

Impossible Finance Token’leri

IF TOKEN, launchpad yapılmayan projelerde swap işlemleri, işlem ücretleri için kullanılan temel yönetişim “token”ıdır.

IDIA TOKEN, launchpad satışı için kullanılan launchpad yönetişim “token”ıdır. IDIA “token”ın toplam arzı 1 milyar adettir ve Token arzının büyük kısmı ekip, ekosistem, stratejik satış ve proje geliştirme alanlarında dağıtılmıştır.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.