Marnotaur’dan Yeni NFT Koleksiyonu

Marnotaur likidite protokolü, kripto felsefesiyle yaptığı yeni NFT koleksiyon serisini sundu.

Marnotaur, şu anda 2.775 benzersiz antik karakter içeren bir NFT koleksiyonudur. Marnotaurlar, DeFi‘ın farklı bir yanı olarak, NFT sahiplerine hediyeler getirip onlara avantajlar sağlıyor. 555 NFT olacak şekilde yayımlanan yeni koleksiyondaki her NFT, rastgele belirlenen kendi özellikleriyle gelecek, bu nedenle bir Marnotaur satın alırken hangi nadirliğe sahip olacağını bilmek imkansızdır.

Çıkarılan her NFT koleksiyonu Marnotaur projesi için bir başarıdır. Büyüyen Marnotaur DAO topluluğu yeni koleksiyonda çıkacak NFT sayısını ve fiyatını belirleyecek.

Yakında Marnotaur proje sayfasından alabileceğiniz NFT’ler embriyo şeklinde olacak. Bu embriyoların hayata gelmesi birkaç hafta sürecek. Bu durumun ise NFT’lerin normal dönüşüm süreci olarak kabul ediliyor.

Embriyoların başlangıç fiyatı 0.05 ETH olarak belirlenmiş. Erken satışı başlanmış durumda ve sayfasından satın alabilirsiniz.

Marnotor.png
Marnotaur'dan Yeni NFT Koleksiyonu 3

Marnotaurlar bir grup yetenekli sanatçı grubu olan NFT256 tarafından çizildi. Bu grup sadece en iyi kripto projeleri için çalışıyor.

Her bir Marnotaur ayırt edici 13 özelliğe sahip. Bunlar boynuzlar, gözler, cilt ve arka plan gibi. Marnotaurlar satın alındıktan bir kaç hafta sonra gözükecek. Bu arada bilgileri blockchain’e yüklenecek. O zamana kadar nadirliği, görünüşü ve özellikleri bir gizem olarak kalacak. Özelliklerin rastgele dağıtılması için Chainlink randomizer kullanılması düşünülüyor ama henüz netlik kazanmış değil.

Marnotaur ekibi yaptığı açıklama şu şekilde:

Marnotaur, hedef kitlesi yatırımcılar olan teknik olarak karmaşık bir üründür. Platform, karmaşık özellikler ve çok bileşenli çözümlerle doludur. Açıkçası, protokol eğlence faktörüne odaklanmıyor. Ancak kripto para topluluğunun sınırları zorlamayı sevdiğini biliyoruz ve günümüzde bir ticaret platformunun oyunlaştırmayla birlikte gitmesi tamamen kabul edilebilir. Bizim için NFT’leri yayınlamak bir resim hikayesi değil, kullanıcılarımızla ortak bir dil bulma yolumuzdur.

Eşsiz Teklif – Marnotaur’unuzu Özelleştirin

Platforma katkıda bulunanlar ve VIP alıcılar ilerleyen zamanlarda NFT’lerini özelleştirebilecek. Zaten eşsiz olan NFT’ler kişiselleştirilebilecek. Örneğin, Marnotaurlar, sahiplerinin yüz ve vücut özelliklerini elde edebilecekler. Böylece yüzünüzün olduğu özel bir NFT’ye sahip olacaksınız.

Kullanıcılar ayrıca Marnotaurlarına zırh, giysi, silah gibi aksesuarlar takarak özelliklerini arttırabilecekler. Bu özellikler Marnotaurların nadirliğini de arttıracak. Bu NFT sizin sanal dünyanızdaki avatarınız olacak.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.