Multichain, Binance Labs ve Diğer Yatırımcılardan 60 Milyon Dolarlık Fon Topladı!

Kurumlar için kullanılabilir özel Blockchain oluşturulmasına yardımcı olan Cross-chain protokolü olan Multichain; Binance Labs önderliğinde düzenlenen yatırım turunda 60 milyon dolarlık yatırım fonu toplamayı başardı. Bu fonları ise kripto para algoritmalarını araştırmak için kullanacak.

Eski “Anyswap” Şimdi “Multichain”

Eskiden Anyswap olarak bilinen şimdi ise multichain ismiyle yeniden markalaşmaya giden Multichain, Anyswap’ın Web3 için yönlendirici protokolü olarak çalışmaya devam edecek. Merkezi olmayan zincirler arası hizmetin önde gelen lideri olarak Ethereum, Fantom, Binance Smart Chain, Avalanche, Moonriver, Arbitrum, Polygon ve Harmony dahil 25 ana blok zinciri için ara bağlantı altyapısı sağlamaktadır. Kullanıcı sayısı 300.000’i aşan Multichain’deki Kilitli Toplam Değer ise 5 milyar dolardan fazladır.

Hız ve güvenlik açısından benzeri olmayan Multichainin Kurucu Ortağı Zhaojun yaptığı açıklama şunları söyledi:

Zincirler arası araştırmalarda her zaman en önde olmaya çalışacağız.

Multichainin Kurucu Ortağı Zhaojun

Binance Labs yetkilileri ise Multichain ile ilgili şu açıklamalarda bulundular:

Binance Labs Yatırım Başkanı Bill Chin

Binance Labs, kripto ortamını şekillendirmek için inanılmaz bir potansiyele sahip olup büyük yeniliklere yatırım yapıyor. Bu yüzden Multichain’i tam olarak destekliyoruz.

Binance Labs Yatırım Başkanı Bill Chin

Binance Labs Yatırım Direktörü Peter Huo;

Multichain, kripto paralar için çoklu zincir geleceğine önemli katkıda bulunuyor. Multichain ile ortak vizyonumuzu oluşturmak için ekiple yakın bir şekilde çalışağız. Bu ortaklık için ise heyecan duyuyoruz. Aynı zamanda Multichain fonları ile Web3 misyonunu doğrultusunda ekibin büyümesi sağlanacak. Bu ekip, özellikle kripto algoritmaları üzerine araştırmalar yaparak güvenlik önlemlerini arttıracaklar.

Binance Labs Yatırım Direktörü Peter Huo

Kripto borsasının eli ayağı olan Binance Labs, eskiden Anyswap olan Multichain’de 60 milyon dolarlık turuna öncülük ederek yeni girişimler için büyük katkı sağlamıştır.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.