NFT Dünyası: Cryptopunks, Bored Apes ve Lazy Lions

Yeni NFT projesi Lazy Lions, otuz günlük ticaret sonrasında Cryptopunks‘a ve Bored Apes Yacht Club‘a katılma yolunda ilerliyor ve NFT’ler alanındaki en büyük oyuncuların arasına girmeye hazırlanıyor.

Lazy Lions Nedir? Lazy Lions Hakkında

Lazy Lions, Ethereum blok zincirinde barındırılan, benzersiz özellikte oluşturulmuş NFT’lerin sınırlı bir koleksiyonudur. Avustralya’nın Sidney kentinde kilitlenme sırasında kuruldu. Lansmandan sonraki beş saat içinde satılan geniş bir çevrim içi topluluk tarafından desteklendi ve yine çevrim içi NFT pazar yeri olan OpenSea aracılığıyla satışa sunulan benzersiz aslan koleksiyonu olarak adını duyurmayı başardı.

Lazy Lions ilk olarak tabanda en düşük fiyatı 2.330 dolar ile piyasaya girdi. Yaklaşık otuz günlük ticaretinin ardından ve eş zamanlı olarak 965 ABD doları taban fiyatına sahip olan Bored Apes Yatch Club ile çok olumlu bir şekilde karşılaştırıldı ve büyüme sağladı. Şimdi neredeyse 109 bin ABD dolar’lık bir mevcut taban fiyatına sahip durumda. Bu durum, geçtiğimiz birkaç hafta içinde kendi konumunu koruduğu NFT’ler karşısında, Lazy Lions’un benzer projelere kıyasla kendi başına kalmasıyla başarıldı.

Sonrasında, diğer büyük projeler, piyasada arzu edilen NFT’leri token başına milyonlarca dolara sattılar. Bu projenin asıl kilit noktası ise güçlü bir cüzdan dağıtımı oldu. Neredeyse 4.000’den fazla kullanıcının Lazy Lions’a sahip olduğu gerçeği, geleceğe yönelik sürekli büyüme için sağlam bir göstergedir. Ayrıca, Lazy Lions sahiplerinin çoğu ilk kez NFT alanına katılmış kulalnıcılardan oluşuyor.

Lazy Lions’un kurucusu Ashur, projeyle ilgili açıklamasında topluluğun gücünü vurguladı ve şunları söyledi;

NFT alanına girmek için heyecan verici bir zaman, bunun tüm toplumun ilerlemesini etkileyecek büyük bir evrimin sadece başlangıcı olduğuna inanıyoruz. Bu alandaki Bored Apes ve Cryptopunks gibi mevcut oyunculara çok saygı duyuyoruz ancak üçüncü sıraya yerleşmek için gerçekten hazırız ve buranın kendimizin olması için büyük çaba harcıyoruz. İlk ayımızda bu çabalarımız özellikle Discord ve Twitter aracılığıyla topluluğumuzu oluşturmaya odaklandı çünkü bizim için proje topluluktur ve topluluk da projedir.

Her bir aslan karakterinin giyim, yele, ifade ve daha fazlasını içeren 160’tan fazla farklı özellikten rastgele oluşturulmuş ilişkilendirilebilir tasarımları, projeyi en başından sahiplerine benimsetip, sevdiriyor. Lazy Lions, sanat eserleri de dahil olmak üzere çok çeşitli dijital dosyalar için güvenli bir kamu topluluğu oluşturulmasına olanak tanıyan Ethereum blok zincirinde barındırılmaktadır ve Ethereum kripto para birimiyle satılmaktadır. Lazy Lions koleksiyonu arasında, bugüne kadar 50.000 ABD Doları’nın üzerinde işlem gören en değerli örnekle beraber, son derece arzu edilen nadir parçalardan oluşan bir seçki de yer almaktadır.

Lazy Lions’ın başarılı olduğu diğer bir konu, geçen hafta 90 milyon gösterim alan Lazy Lions ile Twitter etkileşimidir. Lazy Lions’un NFT için gelişen yol haritası, NFT sahipleri için bir dizi özel teklif ve özellik içeren çevrim içi topluluğuna odaklanıyor.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.