Pegasus Havayolları Kripto Para Dünyasına Giriş Yaptı!

Dünyadaki bütün büyük şirketlerin kendilerine has coin stoklama yöntemleri olduğu bilinmektedir. Hiç şüphesiz Türkiye’deki şirketlerin bu alışkanlığın biraz gerisinde kaldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Son dönemlerin gözde hava yolu şirketleri arasında yer alan Pegasus Havayolları da ayrıcalıklı bir ürün seçeneği ile piyasaya giriş yapmaya karar verdi!

Pegasus Bu Alt Coin İle Coin Piyasasında Varım Dedi

Pegasus kanadında yapılan açıklamaya göre Decentraland (MANA) ile coin piyasasına hızlı bir giriş yapmaya karar verdiklerini belirttiler. Aslına bakılırsa bu dünyadaki ilk coin yatırımı örneği de değil! Pegasusun bu kararının altında yatan nedeni sizin için derinlemesine araştırdık. Tüm dünyadaki örnekleri ile kıyasladık.

Metaverse Projeleri Coin Dünyası Açısından Önem Taşıyor

Söz konusu olan metaverse projeleri olduğunda ayrıcalıklı hizmet vermek isteyen tüm şirketlerin yavaş yavaş entegre olmaya başladığını görüyoruz. Hamburger zincirlerinden teknoloji devlerine kadar pek çok alan metaverse projelerinin ön plana çıktığını belirtebiliriz.

pegassus facebook

Daha önce dünyaca ünlü pek çok hava yolu şirketi de bu projeleri ön plana çıkararak hızlı bir şekilde sisteme entegre olmaya başlayacaklarını belirtmişti.

Gelecek Pegasusportta!

Pegasus’un bu şekilde bir karar almasının temelinde yatan en büyük nedenin Pegasus’un hızlı karar vermesi, güçlü bir alt yapıya sahip olmasına ve teknolojik yeniliklere açık olmasına bağlanmaktadır. Pegasus Metaverse dünyasında alışveriş yapmak isteyenlere kolaylık sağlayan ve yeni neslin hızlı bir şekilde uçak bileti almasını kolaylaştıracak Pegasusport ile dikkatleri üzerinde toplamaya başlıyor.

Peki ama bu ne anlama geliyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden on binlerce yolcuyu ağırlayan marka Pegasusport projesi ile birlikte hem metaberse evrenine tam entegre olacak hem de uçak bileti almak isteyenler için farklı bir kanal açacak.

Hem de metaverse evrenine öncelikli bir şekilde giriş yapmak isteyenlerin daha yaygın olarak bulunduğu yerlerden güzel bir reklam ağı oluşturulmuş olacak. Benzer şirketlerin de bu tarz yatırımlar yaptığını daha öncesinde defalarca kez görmüştük.

Decentraland Nedir?

Mana coin decentralandın para birimi olarak gerçekleştirilmiştir. Bu evren ethereum tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak ön plana çıkar. Bu evren kullanıcılar uygulamalar geliştirebilir, yenilikleri deneyimlenebilir ve bu deneyimlerden para kazanabilirler.

İlerleyen dönemlerde Decentraland’ın çok daha geniş kitleler tarafından kullanılması ön görülmektedir. Şu an hali hazırda mevcut internet alt yapısının ve teknolojik yatırımların bu şekilde bir teknolojiden destek almak için yeterli olmadığı düşünülür. Oysa ki, söz konusu olan Decentraland’ın geleceği olduğunda artık pek çok yeni projenin ve detaylı ürünlerin ortaya çıkması içten bile olmayacaktır.

Tabii ki decentralandın diğer sanal gerçeklik dünyasından farkı bulunur. Mana sahibi olan decentraland kullanıcılarının bu para birimlerine gerçekten sahip olması planlanmaktadır. Bu da diğer metaverse evrenlerinden pek çok özellik bakımından ayrılan bir değişkendir.

Deneyimlemek ve farklı konu başlıklarına ulaşmak için, bundan sonraki yıllar boyunca pek çok kişinin Decentraland evrenine tam entegre olacaklarını söyleyebiliriz. Söz konusu evren içerisinde insanlarla iletişim kurabilir, içerikler oluşturabilir ve bu içeriklerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Adresimizde yer alan görsel ve içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bu adreste herhangi bir kripto para biriminin satın alınması tavsiye edilmez. Adresimizde yer alan bilgilendirmeler sadece güncel haberlerin derlenmiş halidir. Bu sebeple yazarlar yatırım kararınızdan sorumlu tutulmamaktadır. Kişiler, işlem yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırma yaparak ona göre yapılacakları belirlemelidir. Coin projeleri ve diğer yenilikler hakkında bilgiye ulaşmak isterseniz adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.