Robinhood, Ocak Ayında Kripto Para Cüzdanının Beta Sürümünü Piyasaya Sürüyor!

Komisyonsuz yatırım olanağı sunan Robinhood platformu, ocak ayında kripto para cüzdanının beta sürümünü piyasaya süreceklerini kamuoyuna duyurdu.

Robinhood ismiyle bildiğimiz platform, kullanıcılarına komisyonsuz yatırım olanağı sunmaktadır. Son zamanlarda adından sık sık bahsettiren bu platform, web sitesi ve mobil uygulamasıyla bireysel yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Platform hisse senetlerine, hisse senedi fonlarına ve kripto paralara komisyonsuz şekilde yatırım yapma imkanı sağlıyor.

Robinhood Beta’ya Geçmeye Hazır!

Platform ocak ayında ise kripto para cüzdanının beta sürümünü piyasaya sürüyor. Ekim ayında gerçekleşen alfa testleri sırasında yeni özellikleri üzerinde detaylı ayarlamalar yaptıktan sonra, Robinhood artık beta aşamasına geçmeye hazır. Robinhood çalışmalarında gas ücretleri ve hesap güvenliğine kadar kullanıcıların geri bildirimlerini göz önünde bulundurdu.

Robinhood CEO’su Christine Brown Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

Alfa küçük bir müşteri grubuna odaklanırken, beta on binlerce müşteriye sunulacak.

Chrıstıe Brown

Brown ayrıca gas ücretleri ve artırılmış kullanıcı güvenliği konusunda test sürecinde toplanan kullanıcı geri bildirimlerini açıkladı.

Alfa programımız aracılığıyla listemizdeki bağlı bir müşteri grubundan geri bildirimler aldık. Kullanıcılar alfayı yazılım test süreci, betayı ise yazılım geliştirme süreci olarak düşünebilir.

Chrıstıe Brown

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.